Lubelski Orzeł Biznesu 2017

  • 30.05.2018, 15:36 (aktualizacja 30.05.2018, 16:40)
  • red.
Lubelski Orzeł Biznesu 2017 LUW
Już za tydzień poznamy kolejne „Lubelskie Orły Biznesu”. Gala konkursu organizowanego przez Pracodawców Ziemi Lubelskiej odbędzie się 7 czerwca.

Konkurs o statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu” ma na celu prezentację i wszechstronną promocję najlepszych, najbardziej dynamicznych firm oraz osobowości działających w naszym województwie, a także stymulowanie pozytywnego współzawodnictwa. W tym roku organizatorzy konkursu i gali świętują jubileusz, bo będzie to już piętnasta edycja tego wydarzenia.

Przez kilkanaście lat w konkursie wzięło udział kilka tysięcy firm, a przyznawane im statuetki symbolizujące orła stały się znakiem jakości przedsiębiorcy, ważnym potwierdzeniem szczególnych umiejętności zarządzania, doskonałego wyczucia rynku oraz odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań gospodarczych. Na nowe wyzwania są też przygotowani organizatorzy konkursu – jego regulamin podąża za zmianami zachodzącymi w różnych gałęziach gospodarki, a kategorie konkursowe są reakcją na potrzeby społeczno-gospodarcze. „Z perspektywy czasu z satysfakcją mogę stwierdzić, że nie myliliśmy się w naszych ocenach. Wszyscy laureaci są przykładem trafnych decyzji. Firmy, które otrzymały statuetki, inspirują innych do działania” – podkreśla Zbigniew Kmicic, wieloletni prezes Pracodawców Ziemi Lubelskiej.

Kategorie, w których będzie można otrzymać statuetki „Lubelskiego Orła Biznesu” w XV edycji konkursu, to: przedsiębiorstwo roku (duże, średnie, małe i mikro), gospodarstwo rolne roku, inwestor roku, eksporter roku, firma rodzinna roku, firma budowlana (producent materiałów budowlanych, dostawca materiałów budowlanych, generalny wykonawca), przedsiębiorstwo innowacyjne roku, gospodarstwo agroturystyczne roku, samorządowiec roku – przyjaciel biznesu, Orzeł Biznesu z Diamentami (kategoria dla zwycięzców poprzednich edycji), specjalna tegoroczna nagroda Orzeł Biznesu 15-lecia z Diamentami oraz osobowość roku – wspierająca biznes.

Jubileuszowa finałowa gala konkursu odbędzie się 7 czerwca o godzinie 18 w restauracji Koncertowa w Lublinie.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe