Wieczór z kresowymi nalewkami

  • 15.05.2018, 14:25 (aktualizacja 15.05.2018, 16:34)
  • red.
Wieczór z kresowymi nalewkami Dwór Anna
Przed nami Ogólnopolski Turniej Nalewek Kresowych w Dworze Anna. Jak co roku, „Panorama” patronuje medialnie temu smakowitemu wydarzeniu.

W tym roku impreza odbędzie się 8 czerwca o godzinie 18. Choć to dopiero za kilka tygodni, są już pierwsze zgłoszenia do „trunkowego” konkursu. Lista, jak zawsze, pozostanie otwarta niemal do ostatniej chwili. – W ubiegłym roku do spróbowania było prawie 90 nalewek, w tym dążymy do setki – zapowiada Kazimierz Gajek, współwłaściciel Dworu Anna i inicjator imprezy.

Zgodnie z kilkunastoletnią już tradycją werdykt wyda specjalnie powołane jury złożone ze znanych i lubianych osobistości świata kultury, showbiznesu, sportu, polityki. Udało nam się „zdobyć” kilka nazwisk. – Swoją obecność potwierdzili już m.in.: popularna prezenterka Zofia Czernicka, polityk i ekonomistka Anna Kalata, nasz bokserski mistrz świata i Europy Grzegorz Skrzecz oraz Sebastian Wątroba, policjant znany z takich seriali, jak „W11” i „Komisariat”. Pozostali jurorzy... pozostaną niespodzianką do dnia turnieju – uchyla rąbka tajemnicy Kazimierz Gajek.

Oprócz konkursowych emocji i wrażeń związanych z degustacją zgłoszonych trunków, gości tradycyjnie czeka mnóstwo innych atrakcji. Nie zabraknie tych dla ciała, w postaci staropolskiej biesiady przekąsek gorących czy gotowania z VIPami z wykorzystaniem nalewek; będzie też bogaty program artystyczny. Oprawę muzyczną zapewni zespół Pawkin. Będzie również pokaz sztucznych ogni i i wiele innych niespodzianek. Wszystko w otoczeniu pięknej przyrody ogrodów dworu nad stawem, pomiędzy kwiatami i fontannami.

Szczegóły dotyczące imprezy, zgłaszania nalewek do konkursu oraz rezerwacja i zakup biletów: tel. 500 020 187, 81 501 22 40 lub e-mail: [email protected]

 

red.
zdjęcia: Dwór Anna

red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe