Dzień IT na politechnice

  • 23.04.2018, 13:50
  • Admin Admin
Dzień IT na politechnice pixabay.com
Jak funkcjonuje branża IT? Co zrobić, by znaleźć pracę swoich marzeń i jakie są oczekiwania pracodawców? Wszystkiego na temat branży informatycznej będzie można dowiedzieć się podczas Lubelskiego Dnia IT na Politechnice Lubelskiej.

Dzień IT, czyli konferencja poświęcona aktualnym trendom w branży Information Technology, to wydarzenie skierowane do studentów i absolwentów informatyki, uczniów szkół średnich o profilu informatycznym, a także osób zainteresowanych nowymi technologiami. To okazja do poznania nowych kierunków rozwoju technologii informatycznych, spotkania z przedstawicielami branży IT, rozmowy z ciekawymi ludźmi – zapewniają organizatorzy.

A także szansa na znalezienie pracy marzeń dla programistów, testerów, projektantów, administratorów, wdrożeniowców...  Branża IT to najszybciej rozwijający się i najbardziej chłonny rynek pracy. Daje to możliwość znalezienia w niej ciekawej i bardzo dobrze płatnej pracy. W Lublinie funkcjonuje ponad 750 firm z sektora ICT, które stale potrzebują dobrze wykształconych informatyków – mówi dr inż. Marek Miłosz, prodziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki PL.

W konferencji wezmą udział firmy nie tylko z naszego województwa.  Dzięki ich obecności będzie można porozmawiać ze specjalistami i uzyskać aktualną wiedzę dotyczącą programowania. Ponadto to doskonała okazja do poznania rynku pracy, ofert pracodawców oraz ich oczekiwań wobec kandydatów – ocenia Anna Mazur-Sokół, kierownik Biura Karier. Będzie można też przygotować się do procesu rekrutacji, na przykład podczas warsztatu, który pomoże przygotować CV i profil na LinkedIn oraz oswoić stres towarzyszący wielu z nas podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Lubelski Dzień IT odbędzie się we wtorek 24 kwietnia w godz. 9.30-14 w budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pollub.pl.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe