Festiwal młodych rzemieślników

  • 06.03.2018, 14:24 (aktualizacja 06.03.2018, 16:27)
  • red.
Festiwal młodych rzemieślników Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie
Smakowicie i trendy – tak w największym skrócie można opisać imprezę, która odbyła się 4 marca w Centrum Kongresowym UP. Swoje najlepsze umiejętności zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego w Lublinie.

Jak wyglądałby świat bez rzemieślników? Niedawno na łamach „Panoramy” zastanawiała się nad tym, udowadniając jednocześnie, że rzemiosło – to nowoczesność, Magdalena Zabłocka z Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie. Bardzo nieciekawie. Ale rzemiosło to także przyszłość, o czym nieliczni niedowiarkowie mogli przekonać się 4 marca.

Smakoszy lubelskich produktów regionalnych przyciągnął Młodzieżowy Festiwal Rzemiosła. Na stołach królowały oczywiście forszmak i cebularz, ale nie brakowało również wielu innych lokalnych potraw. Wszystkie, pod czujnym okiem swoich mistrzów, wykonali uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego. Jednocześnie tropiciele nowych trendów mogli obserwować zmagania młodych uczestników XXI Mistrzostw Fryzjerstwa. – Ostra walka o fryzjerskie laury trwała do samego końca zawodów – zapewniają organizatorzy.

„Panorama” miała przyjemność być jednym z patronów medialnych imprezy.

 

zdjęcia: Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie

red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe