Przegląd niezwykle świąteczny

  • 21.12.2017, 09:35 (aktualizacja 22.12.2017, 10:14)
  • Zespół Panoramy Lubelskiej
Przegląd niezwykle świąteczny SP nr 3 w Lublinie
W dniach 19-20 grudnia 2017 roku w amfiteatrze parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie odbył się X Przegląd „Jasełka 2017”. Panorama Lubelska miała przyjemność być jednym z patronów tego wydarzenia.

Organizatorem przeglądu jest Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie. W wydarzeniu chodzi przede wszystkim o pielęgnowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia od najmłodszych lat. Ponadto, przegląd pozwala na prezentację umiejętności teatralnych przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej, szerzenie kultury żywego słowa, pobudzenie kreatywności dzieci oraz umożliwienie im konfrontacji dokonań artystycznych.

Przedszkolaki i uczniowie lubelskich szkół podstawowych rywalizowali (takiej zdrowej rywalizacji można życzyć sobie we wszystkich dziedzinach życia) w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki 3-4 lata, przedszkolaki 5-6 lat, uczniowie klas I–III. A oto laureaci:

Przedszkolaki 3-4  lata:

- I miejsce – dzieci z Prywatnego Przedszkola „Lubelskie Skrzaty w Lublinie"

 

Przedszkolaki 5-6 lat:

- I miejsce – dzieci z Przedszkola nr 59 w Lublinie

- II miejsce – dzieci z Przedszkola 47 w Lublinie

- III miejsce – dzieci z Przedszkola Integracyjnego nr 39 w Lublinie

 

Uczniowie klas I – III:

- I miejsce – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 w Lublinie

- II miejsce – uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej im. S. F. Klonowica w Lublinie

- III miejsce – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie

 

Uroczyste podsumowanie przeglądu oraz wręczenie nagród jego laureatom odbędzie się w dniu 10 stycznia 2018 roku o godz. 10 w amfiteatrze parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za możliwość objęcia wydarzenia patronatem!

 

zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie

Zespół Panoramy Lubelskiej

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe