Znamy Ambasadorów Lubelskiego Klubu Biznesu

  • 14.12.2017, 11:42 (aktualizacja 14.12.2017, 14:35)
  • MC
Znamy Ambasadorów Lubelskiego Klubu Biznesu
12 grudnia, podczas uroczystej gali, połączonej z Biznes Forum, poznaliśmy prawdziwych „mecenasów” biznesu na Lubelszczyźnie – przedsiębiorców i firmy.

Tym razem ambasadorami zostali: Władysław Szczygielski, założyciel Fabryki Kabli ELPAR Sp. z o.o., Roman Rak, założyciel i właściciel Zakładu Usługowo-Produkcyjnego ROZTOCZE oraz Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego – Tomaszów Lubelski Sp. z o.o., a także Grzegorz Polak – założyciel i współwłaściciel oraz prezes zarządu Wytwórni Makaronu Domowego POL-MAK S.A.

Wyróżnienia przyznawano już po raz siedemnasty za wkład w rozwój polskiej gospodarki, dbanie o najwyższą jakość swoich produktów, wprowadzanie innowacji, tworzenie miejsc pracy i działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. – Podczas Biznes Forum honorujemy osoby, instytucje, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju biznesu na Lubelszczyźnie oraz promocji i rozwoju Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu – mówi Agnieszka Gąsior Mazur, prezes Lubelskiego Klubu Biznesu.

Uczestnikami wydarzenia, zgromadzonymi w Filharmonii Lubelskiej im. H. Wieniawskiego byli dyplomaci, parlamentarzyści, przedstawiciele rządu, samorządowcy oraz przedstawiciele biznesu, nauki i kultury. Co roku Gala LKB, połączona z Biznes Forum, jest okazją do wzbogacenia wiedzy i wymiany doświadczeń na temat prowadzenia firmy i prawideł rynku. Również tym razem przygotowano liczne atrakcje, w tym interesujące prelekcje. Z przemówieniami wystąpili: Beata Gorajek – dyrektor generalny Ministerstwa Rozwoju, Przemysław Czarnek –wojewoda lubelski, Sławomir Sosnowski – marszałek województwa lubelskiego oraz Krzysztof Żuk – prezydent Lublina. W części merytorycznej odbył się panel dyskusyjny pt. "Nie ma rozwoju bez lokomotyw", który poprowadzili Agnieszka Smreczyńska-Gąbka oraz Artur Kalicki. Uczestnikom panelu przyznano pamiątkowe monety od Narodowego Banku Polskiego.

Wieczór uświetnił recital Jana Jakuba Należytego, który zaczarował widzów swoim magicznym głosem, m.in. w utworze „Dla takich chwil warto żyć”.

Jednym z patronów medialnych wydarzenia była "Panorama Lubelska".

 

Na zdjęciu głównym, od lewej: Sławomir Sosnowski - marszałek Województwa Lubelskiego, Przemysław Czarnek - wojewoda Lubelski, Krzysztof Żuk - prezydent Miasta Lublin, Agnieszka Gąsior-Mazur- prezes LKB, Grzegorz Polak - prezes zarządu POL-MAK S.A, Roman Rak - właściciel RST ROZTOCZE, Władysław Szczygielski - założyciel Fabryki Kabli ELPAR.

 

zdjęcia: Andrzej Rożek

MC

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe