Biznesowe święto

  • 07.12.2017, 14:28 (aktualizacja 07.12.2017, 14:49)
  • Panorama Lubelska
Biznesowe święto fot.: Urszula Jackowska/LKB
Już 12 grudnia odbędzie się Biznes Forum i Gala Lubelskiego Klubu Biznesu pod patronatem medialnym "Panoramy Lubelskiej".

Podczas Biznes Forum uhonorowane zostaną osoby, instytucje, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju biznesu na Lubelszczyźnie oraz promocji i rozwoju Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu. Dla uczestników przygotowano ambitny program merytoryczny: wystąpienia władz publicznych (m. in. wojewody lubelskiego, prezydenta miasta oraz marszałka województwa), nadanie tytułu Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu (wyróżnienie przyznawane od kilkunastu lat) i wystąpienie gościa specjalnego - Mateusza Morawieckiego - Wicepremiera, Ministra Rozwoju i Finansów. Wydarzeniu będzie towarzyszył ciekawy program artystyczny, w tym po raz pierwszy - spektakl teatralny w wykonaniu Krakowskiego Teatru Komedia.

Co roku Gala LKB, połączona z Biznes Forum, jest także okazją do wzbogacenia wiedzy i wymiany doświadczeń na temat prowadzenia firmy i prawideł rynku. Teraz również tego nie zabraknie - Na Biznes Forum i Galę zaprosiliśmy dyplomatów, parlamentarzystów przedstawicieli rządu i samorządy Lubelszczyzny oraz przedstawicieli biznesu, nauki, kultury i samorządu. Przewidujemy udział ponad 350 gości - mówi Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes LKB.

Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia o godz. 19.00 w Filharmonii Lubelskiej im. H. Wieniawskiego przy ul. Skłodowskiej 5 w Lublinie. W imieniu własnym oraz organizatorów serdecznie zapraszamy!

na zdjęciu głównym: przyznanie tytułów Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu podczas zeszłorocznej gali.

Panorama Lubelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe