Niezwykłe wymiary marketingu

  • 05.12.2017, 14:42
  • Panorama Lubelska
Niezwykłe wymiary marketingu Giełda Eventów
Już 12 grudnia Giełda Eventów powraca z największą marketingową konferencją w regionie - Wymiary Marketingu. Wydarzenie, którego patronem medialnym jest "Panorama Lubelska" znakomicie uświetni 60. spotkanie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Zapowiada się wyjątkowa konferencja, poświęcona tematyce marketingu, eventów, budowania marki i relacji.

Kilka bloków tematycznych, przerwy networkingowe, kilkadziesiąt stoisk w ramach Mini Targów Członków Klubu i Firm partnerskich. Będzie to połączenie wiedzy merytorycznej z wymianą kontaktów oraz doświadczeń.

- Nasi członkowie mają więcej czasu na poznanie ofert, koncepcji i na zwizualizowanie sobie propozycji, o których na co dzień mówimy w Klubie. Na targach prezentują się różnorodne firmy: produkcyjne, usługowe, budowlane, motoryzacyjne, jest także bardzo dużo gości To wszystko sprawia, że Targi są niesamowicie kolorowe i ciekawe - mówi "Panoramie" Elżbieta Fijołek, organizatorka wydarzenia, prezes Giełdy Eventów i załozycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

Na spotkaniu nie zabraknie ciekawych gości i prelekcji. Wśród nich znajdą się na przykład wystąpienia dotyczące marketingu Miasta Lublin i Województwa Lubelskiego. Organizatorzy gwarantują także dużą dawkę networkingu podczas długich przerw 

Uwaga! Tylko do jutra obowiązuje promocja dla uczestników early birds, którzy zarejestrują się na wydarzenie!

Szczegóły i zapisy na: www.wymiarymarketingu.pl

W imieni własnym oraz organizatorów zapraszamy przedsiębiorców i osoby zainteresowane tematyką wydarzenia!

Chcesz zostać wystawcą? Skontaktuj się z Giełdą Eventów 
 

Panorama Lubelska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe