Wysokie: mikołajki z Królewną Śnieżką

  • 29.11.2017, 14:34
  • red.
Wysokie: mikołajki z Królewną Śnieżką GOK Gminy Zamość w Wysokiem
To świetna okazja na rodzinny mikołajkowy wieczór. W sobotę w GOK w Wysokiem spektakl „Królewna Śnieżka” w wykonaniu Grupy Teatralnej „Bez Maski”.

Repertuar jest sprawdzony – sztuka miała premierę we wrześniu, podczas dożynek gminnych Wieprzec – Wychody 2017, potem można ją było obejrzeć w Łapiguzie. – Spora grupa dzieci oglądała ją wówczas z wielką uwagą – wspomina Jarosław Kalbarczyk, dyrektor GOK Gminy Zamość w Wysokiem.

Okazją do kolejnego wystawienia „Królewny Śnieżki” są zbliżające się święta. Grupa „Bez Maski” wystąpi w GOK w Wysokiem w sobotę 2 grudnia o godzinie 16.30. Wstęp na spektakl jest wolny, więc każdego, niezależnie od wieku i zarobków, będzie stać na taki mikołajkowy prezent.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe