Karma wraca, czyli zwiedzanie za pomaganie

  • 27.11.2017, 11:27
  • red.
Karma wraca, czyli zwiedzanie za pomaganie Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce zaprasza do udziału w wyjątkowej akcji. 3 grudnia pałac będzie można zwiedzić za darmo, w zamian za podarunki dla bezdomnych psów ze schroniska w Nowodworze. Akcja „Karma wraca” odbędzie się w tym roku już po raz drugi.

Zbliża się zima. To trudny czas dla czworonogów, zwłaszcza tych, które nie mają ciepłych domów i ludzkiej opieki. Muzeum Zamoyskich postanowiło nieco odmienić ich los. W ostatnim dniu sezonu turystycznego w Kozłówce, 3 grudnia w godzinach 10-15, każda osoba, która przekaże dary dla psów ze schroniska w Nowodworze, będzie mogła zwiedzić pałac za darmo.

Potrzebne są przede wszystkim smycze, obroże, szelki, koce, legowiska, krople na kleszcze i karma – informuje Adam Kościańczuk, kierownik Działu Edukacji, Informacji Muzealnej i Wydawnictw Muzeum Zamoyskich. Zbiórkę w budynku kasy Muzeum przeprowadzi Wolontariat Schroniska dla Psów w Nowodworze. Podczas akcji będzie też można dowiedzieć się, jak zaadoptować zwierzaka oraz przespacerować po parku z jednym z psiaków towarzyszących w tym dniu wolontariuszom z Nowodworu.

Muzeum ma interesującą propozycję także dla dla tych, którzy chcieliby pomóc, ale nie mają czasu na zwiedzanie. Oni w podziękowaniu za swoje dary dostaną książki i gadżety.

Do akcji mogą włączyć się również właściciele sklepów z akcesoriami dla zwierząt oraz producenci karmy. W zamian za pomoc Muzeum proponuje im atrakcyjne formy reklamy. Szczegóły pod numerem telefonu 81 852 83 18 lub adresem mailowym [email protected]

W zeszłym roku zebraliśmy 300 kg darów, w tym chcemy dojść do pół tony. Pomogą nam w tym Państwo? – pyta Adam Kościańczuk.

 

zdjęcia: Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe