41. Klub Sponsora w Lublinie

  • 17.05.2016, 14:37 (aktualizacja 17.05.2016, 14:42)
  • Redakcja PL
41. Klub Sponsora w Lublinie Maciej Kozłowski
„Panorama Lubelska” ponownie weźmie udział w spotkaniu lubelskiego Klubu Sponsora. 18 maja uczestnicy jego 41. edycji będą mogli poznać sposoby skutecznej ochrony przed nieuczciwą konkurencją.

Dzisiejszy rynek nas nie rozpieszcza. W każdej z branż, nawet będąc monopolistą w danym obszarze, musimy liczyć się z tym, że za chwilę pojawi się konkurencja. Zdarza się, że stają się nią nasi byli wspólnicy czy pracownicy. I nic w tym zdrożnego jeśli realizują swoje własne pomysły. Niestety, często słyszymy o kopiowaniu baz danych, korzystaniu z wypracowanych przez lata procedur, stosowaniu niemalże siostrzanego wzoru logotypów i celowym „podszywaniu” się pod już uznaną markę.

 

Podczas 41. edycji Klubu Sponsora w Lublinie jego uczestnicy poznają sposoby skutecznej ochrony przed nieuczciwą konkurencją. Prelekcję na ten temat wygłosi Elżbieta Liberda, członkini Klubu, radca prawny i autorka wielu publikacji z zakresu prawa cywilnego, sportowego i prawa nieruchomości. Przed uczestnikami spotkania wystąpi również Jolanta Kozak. Redaktor naczelna magazynów „Panorama Lubelska” i „Moda i Uroda” oraz prezes Klastra Designu, Innowacji i Mody przybliży ideę przyświecającą organizacji pierwszego w naszym mieście wielkiego międzynarodowego festiwalu mody East Fashion.

 

41. spotkanie Klubu Sponsora odbędzie się 18 maja 2016 r. w Grand Hotel Lublinianka przy ul. Krakowskie Przedmieście 56 w Lublinie. Magazyny „Panorama Lubelska” oraz „Moda i Uroda” są patronami medialnymi wydarzenia. Klub Sponsora integruje środowiska przedsiębiorców, przedstawicieli NGO, mediów i władz lokalnych, agencje eventowe oraz inne zainteresowane tą problematyką osoby.

 

Na zdjęciu: uczestnicy jubileuszowego, 40. spotkania Klubu Sponsora

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe