Na Lubelszczyznę po zdrowie

  • 12.10.2017, 15:37 (aktualizacja 12.10.2017, 16:44)
  • jog
Na Lubelszczyznę po zdrowie Andrzej Rożek
Już po raz drugi Lubelski Klub Biznesu i jego goście będą dyskutować o teraźniejszości i perspektywach rynku usług medycznych na Lubelszczyźnie. II Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej odbędzie się już za tydzień w Krasnobrodzie i Zamościu.

Polski rynek usług medycznych dla cudzoziemców zwiększa się każdego roku. Turystyka medyczna ma szansę stać się także jedną ze specjalności Lubelszczyzny, czemu sprzyja jakość i innowacyjność metod leczenia oferowanych przez regionalne placówki oraz łatwość dostępu do informacji. O możliwościach rozwoju turystyki medycznej i prozdrowotnych w obszarze Wschodniej Polski już po raz drugi będą dyskutować uczestnicy konferencji zorganizowanego przez Lubelski Klub Biznesu. Ubiegłoroczna edycja Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej odbyła się w Nałęczowie, tym razem prelegenci skupią się na ofercie, jaką dla pacjentów-turystów ma Roztocze.

Konferencja jest skierowana do tych, którzy aktywnie uczestniczą w budowaniu marki miejscowości uzdrowiskowych i turystycznych, a także realizują strategię rozwoju w dziedzinach turystyki medycznej i prozdrowotnej. – W gronie prelegentów – ekspertów i doświadczonych praktyków z branży medycznej i turystycznej – porozmawiamy o szansach i wyzwaniach, jakie niesie turystyka medyczna dla Lubelszczyzny, zwrócimy uwagę na różne aspekty funkcjonowania uzdrowisk i placówek medycznych w kontekście rozwoju turystki medycznej i prozdrowotnej – zapowiada Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes LKB. – Łącząc doświadczenia i potencjały trzech sektorów: medycznego (w tym uzdrowiskowego), samorządowego i turystycznego, chcemy wzajemnie inspirować się do korzystania i wdrażania najbardziej efektywnych modeli biznesowych, strategii i działań marketingowych.

II Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej odbędzie się w dniach 18-19 października 2017 roku w Krasnobrodzie oraz Zamościu. Wezmą w nim udział przedstawiciele krajowych i zagranicznych uzdrowisk, organizacji turystycznych, branży medycznej oraz samorządów, instytucji publicznych i rządu (udział w forum zapowiedział wiceminister rozwoju Jerzy Kwieciński).

„Panorama” jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

 

na zdjęciach: I Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej; fot.: Andrzej Rożek

jog

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe