Przygarnij psiaka z włodawskiego deptaka

  • 28.09.2017, 15:10 (aktualizacja 29.09.2017, 09:25)
  • Panorama Lubelska
Przygarnij psiaka z włodawskiego deptaka ilustracyjna, Pexels/pixabay.com
„Przygarnij psiaka z włodawskiego deptaka” to akcja zainicjowana przez siostry – Dagmarę i Katarzynę. Panie szukają nowego domu dla czworonogów którymi opiekowała się ich zmarła mama.

 - Nasza mama bardzo kochała zwierzęta. Przygarnęła pod swój dach bezdomne psy. Wiemy że ostatnie czego by chciała, to żeby teraz zostały one oddane do schroniska. Dlatego postanowiłyśmy poszukać im nowego domu – mówi pani Katarzyna.

Dzięki ludziom dobrej woli 9 psów znalazło już nowy dom . Po dwa przygarnęły również same inicjatorki akcji. Na adopcję czaka jeszcze siedem czworonogów.

- Razem z siostrą mieszkamy poza Włodawą i już w październiku musimy wrócić do pracy. Dlatego prosimy o pomoc w znalezieniu schronienia pozostałym psom. Jeśli nam się nie uda będziemy zmuszone oddać je do schroniska – apeluje pani Katarzyna.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie (510-372-252 oraz 510-472-123) oraz na facebookowym profilu Przygarnij Psiaka z Włodawskiego Deptaka. Inicjatorki akcji deklarują, że są w stanie osobiści dostarczyć czworonogi nawet na drugi koniec Polski.

 

źródło: UM Włodawa


 

Panorama Lubelska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe