Odpoczynku czas

  • 14.07.2017, 13:08 (aktualizacja 14.07.2017, 13:12)
  • M.C.
Odpoczynku czas 44833/pixabay.com
Lubelszczyzna, jak i cała Polska na dobre wkracza w czas wakacji. Na urlopy udaje się wiele osób, włodarzy miast i gmin, przedsiębiorców, ale także Czytelników naszego magazynu i portalu. Teraz my wybieramy się na wypoczynek.

Rok od ostatnich wakacji upłynął nie wiadomo kiedy. Informowaliśmy Czytelników o wydarzeniach kulturalnych, gospodarczych, samorządowych. Na Lubelszczyźnie realizowanych jest coraz więcej inwestycji i inicjatyw i często jest tak, że ledwo napiszemy o jakimś wydarzeniu, a już planowane jest kolejne. Taka jest nowoczesność – dynamika, ciągłe zmiany. Na szczęście, głównie na lepsze.

Piszemy o gminach i miastach, o poprawie życia mieszkańców, zabytkach i walorach przyrodniczych. Wszyscy – od miast powiatowych do małych miejscowości – zapraszają do swoich regionów. Jest w czym wybierać, atrakcyjnych kierunków wakacyjnych wojaży nie brakuje. Teraz na wakacje ruszamy my. Do końca lipca redakcja naszego magazynu udaje się na wypoczynek. Niektórzy wypoczną w domu, inni ruszą „na podbój” Lubelszczyzny, jeszcze inni – dalej, w góry czy nad morze.

Wracamy na początku sierpnia, a później będziemy opisywać gminy i miasta powiatu zamojskiego, do których zapraszamy już teraz! Chcielibyśmy życzyć również naszym Czytelnikom udanych i bezpiecznych wakacji. Korzystajmy z uroków naszego regionu! Spacerujmy, wędrujmy, wypoczywajmy aktywnie lub spokojnie – tak, by każdy, jak to się mawia, „naładował baterie”. A tymczasem odsyłamy do naszego archiwum – może ponowna lektura artykułów stanie się inspiracją i podsunie pomysł na urlop? Do zobaczenia!

M.C.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe