Miss poszukiwana

  • 05.07.2017, 15:17 (aktualizacja 06.07.2017, 09:49)
  • jog
Miss poszukiwana
Zostań Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do końca lipca.

Tegoroczne Dożynki Powiatu Łęczyńskiego odbędą się w Milejowie 27 sierpnia. Od kilku lat, obok tradycyjnych konkursów na najpiękniejszy wieniec i „Łęczyński Produkt Kulinarny” (oraz oczywiście degustacji potraw regionalnych i koncertów) „żelaznym” punktem programu imprezy są wybory Miss Dożynek.

Ich uczestniczki mają okazję zaprezentować się przed dużą publicznością w pięknym i tradycyjnym stroju ludowym oraz własnej, wyjątkowej kreacji wieczorowej. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród pieniężnych i rzeczowych, między innymi współpraca ze światem mody, którą oferuje współorganizator konkursu, Studio Wizażu & Stylizacji „Diva Glamour”. – Na przykład Magda Palmi, Małgorzata Kozieł i Maja Tarkowska – uczestniczki poprzednich edycji konkursu – wzięły udział w Międzynarodowym Festiwalu Mody „East Fashion”, który odbył się we wrześniu ubiegłego roku w Lublinie – przypomina i zachęca Artur Gajos z „Diva Glamour”.

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają wszystkie dziewczyny z powiatu łęczyńskiego, które ukończyły 15 lat (niepełnoletnie uczestniczki powinny pamiętać o zgodzie swoich opiekunów prawnych). Zgłoszenia kandydatek będą przyjmowane do 31 lipca w Starostwie Powiatowym w Łęcznej (ul. Aleja Jana Pawła II 95a) lub przez internet.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać: na stronie internetowej Starostwa, w Wydziale Inwestycji, Promocji i Rozwoju, tel. 81 531 52 02, e-mail: [email protected] oraz na fanpage'u konkursu na Facebooku.

„Panorama” jest jednym z patronów medialnych imprezy.

jog

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe