Miody Kozackie - słodka historia

  • 03.07.2017, 09:52 (aktualizacja 03.07.2017, 10:17)
  • Materiał promocyjny
Miody Kozackie - słodka historia Pszczelarz Kozacki
Pszczelarz Kozacki to coś więcej niż miody. To serce włożone w produkcję, poszanowanie dla natury i historia pszczelarstwa kryjąca się w każdym słoiku.

Nasza rodzinna firma działa od ponad 20 lat, ale historia Miodu Kozackiego sięga końca XVII wieku. Wtedy to nasi przodkowie – legendarni Kozacy – założyli pomiędzy malowniczymi lasami Roztocza małą wioskę Kozaki.

Wybrana przez nich lokalizacja okazała się być idealna do trudnienia się bartnictwem. Od tego czasu tajniki pszczelarstwa w rodzinie Kozaków są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Jesteśmy jedną z wiodących firm, produkujących i konfekcjonujących miody najwyższej jakości. Z powodzeniem łączymy piękne pszczelarskie tradycje z nowoczesnymi standardami produkcyjnymi. Najważniejszym celem naszej firmy jest dostarczanie produktów naturalnych i najwyższej jakości z ekologicznie czystych terenów Polski.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo miody nektarowe, leśne, miody z dodatkami (wśród nich na przykład idealny dla sportowców wysokobiałkowy miód z mleczkiem pszczelim) oraz produkty pszczele. Specjalizujemy się nie tylko w produkcji miodów. Oferujemy również pyłek kwiatowy, będący świetnym uzupełnieniem witamin w codziennej diecie, saszetki i tubki miodowe.

Wszystkie nasze produkty są w pełni naturalne, a ich powstawanie ściśle kontrolowane na każdym etapie produkcji. Nasze wysiłki zostały wielokrotnie dostrzeżone: jesteśmy laureatami wielu konkursów (na przykład konkursu „Agroliga”, kategoria rolnicy 2006, XXth Regional Exhibition Sitno czy „Roztoczański Gąsiorek” - I miejsce za 10 letni Miód Pitny Półtorak Kozacki Niesycony), mamy również tytuł „Polskiego Producenta Żywności 2010” .

Wśród oferowanych przez nas wyrobów każdy znajdzie coś dla siebie: osoby w każdym wieku, wykonujące różne zawody i te, które na co dzień nie mają kontaktu z naturą – wszyscy mogą korzystać z jej dobrodziejstw, a zawdzięczamy to naszym pracowitym pszczołom, które zasługują na szacunek i uznanie.

Zapraszamy do naszej pasieki, a także do sklepu internetowego i na stronę www.pszczelarz-kozacki.pl!

Pszczelarz Kozacki – Pasieka Tadeusz Kozak, Kozaki 8, 23-412 Łukowa

Materiał promocyjny

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tyran
Tyran 01.12.2019, 19:04
Yiio

Pozostałe