Praca w LCM!

  • 23.06.2017, 10:20 (aktualizacja 26.06.2017, 09:07)
  • Admin Admin
Praca w LCM! LCM
Spółka LCM poszukuje osób do pracy jako pomocnik montera regałów. Chcesz pracować w dynamicznym zespole i mieć zagwarantowane przyuczenie do pracy? Doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym.

Firma LCM sp. z o.o. Polska oddział w Lubartowie działa aktywnie na rynkach europejskich w zakresie montażu systemów transportu bliskiego i wysokiego składowania.

W nowej pracy będziesz odpowiedzialny za montaż konstrukcji regałów magazynowych i/lub urządzeń transportu bliskiego na podstawie wytycznych opiekuna projektu LCM.

Wymagania dla potencjalnych pracowników to: umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność i precyzja działania, umiejętność koncentracji na wykonywanych czynnościach, zdyscyplinowanie, brak nałogów i wysoka motywacja do pracy. Mile widziane będzie sprawne posługiwanie się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami.

LCM oferuje przyuczenie do montażu, wynagrodzenie płacone na czas i adekwatne do posiadanego doświadczenia, umowę zlecenie (a po okresie przyuczenia – umowę o pracę), pracę z perspektywami (branża logistyki rozwija się szybko), możliwość rozwoju zawodowego (oraz, po okresie sprawdzenia, delegowanie na montaże do innych krajów), pracę w dynamicznym, kilkuosobowym zespole i bezpłatny transport do miejsca pracy (jeśli prace są realizowane poza miejscem zamieszkania).

Jeśli uważasz, że spełniasz powyższe wymagania i odpowiadają Ci warunki – napisz, praca czeka! Wyślij swoje CV na adres: [email protected] lub zadzwoń: +48 666 883 241.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe