Przed nami gala Business Excellence

  • 06.06.2017, 11:12
  • red.
Przed nami gala Business Excellence Andrzej Rożek
W najbliższy piątek poznamy najbardziej innowacyjne firmy i samorządy, wyróżniające się w działaniu najwyższą jakością i rzetelnością. Przed nami gala finałowa podsumowująca tegoroczny Program BUSINESS EXCELLENCE Lubelskiego Klubu Biznesu.

Podczas gali już po raz dwunasty wyróżnienia odbiorą firmy, których działalność wywiera istotny wpływ na gospodarkę naszego regionu i może być przykładem dla innych przedsiębiorców. Od 2012 roku Lubelski Klub Biznesu realizuje też Program promocji gmin „Business Excellence”. – Uważamy, że samorządom, które wywierają istotny wpływ na rozwój regionu lubelskiego poprzez propagowanie przedsiębiorczości i tworzenie warunków sprzyjających biznesowi, należy się nagroda ze strony środowiska przedsiębiorców – mówi Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes LKB.

Celem obu programów jest docenienie najlepszych firm i samorządów z województwa lubelskiego. Tytuły i wyróżnienia są przyznawane w oparciu o system punktacji uwzględniający nie tylko skuteczność działania ocenianych instytucji, ale także etykę i wrażliwość społeczną. Ostateczną decyzję podejmuje kapituła, w której zasiadają uznani eksperci, naukowcy i praktycy.

Tegoroczna gala finałowa „Business Excellence” odbędzie się w piątek 9 czerwca. Jak co roku, oprócz laureata Programu promocji firm „Business Excellence”, poznamy zdobywców wyróżnień w takich kategoriach jak: Eksporter i promotor regionu za granicą, Przedsiębiorstwo innowacyjne, Przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, Inwestor regionalny, Przedsiębiorstwo przyjazne środowisku. Gminy przystępujące do programu oceniane są w następujących obszarach działalności: polityka społeczna, ochrona środowiska, zarządzanie, promocja, polityka inwestycyjna, infrastruktura techniczna i okołobiznesowa oraz wartości wskaźników ekonomiczno-społecznych.

 

na zdjęciach: gala finałowa „Business Excellence” 2016: laureaci programu promocji gmin (zdj. główne) i programu promocji firm (niżej); fot.: Andrzej Rożek

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe