Dialog dla kompetencji jutra – na UMCS o wsparciu dla biznesu

  • 02.06.2017, 15:52 (aktualizacja 06.06.2017, 09:28)
  • red.
Dialog dla kompetencji jutra – na UMCS o wsparciu dla biznesu Michał Ciężak
6 czerwca odbędzie się konferencja „Wsparcie dla biznesu – potrzeby, oczekiwania możliwości – dialog dla kompetencji jutra”.

Co mają do zaoferowania firmom instytucje wspierające przedsiębiorczość oraz uczelnie wyższe? Jakie znaczenie dla kultury i cywilizacji ma etyka w biznesie? Na te i podobne pytania spróbują odpowiedzieć uczestnicy konferencji „ Wsparcie dla biznesu – potrzeby, oczekiwania możliwości – dialog dla kompetencji jutra”, która odbędzie się w Auli Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie (Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 4).

Organizatorami wydarzenia są Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Lubelska Fundacja Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej oraz Naczelna Organizacja Techniczna w Lublinie, a także Katedra Podstaw Techniki – Wydział Podstaw Techniki Politechnika Lubelska. „Panorama” jest jednym z patronów medialnych konferencji.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe