W Lublinie o sekretach sekretarzy

  • 02.06.2017, 12:07
  • red.
W Lublinie o sekretach sekretarzy Michał Ciężak (Plac Teatralny - widok z dachu CSK)
250 uczestników, 60 prelegentów, 18 paneli – Lublin będzie gospodarzem IV Ogólnopolskiego Seminarium Sekretarzy.

Już w najbliższy wtorek w lubelskim Centrum Spotkania Kultur rozpocznie się Ogólnopolskie Seminarium Sekretarzy. Jak co roku, wezmą w nim udział nie tylko sekretarze, ale również dyrektorzy generalni, dyrektorzy biur oraz przedstawiciele działów organizacyjnych, kadr i płac, IT, a także osoby odpowiedzialne za procesy informatyczne w urzędach, administratorzy bezpieczeństwa informacji i radcy prawni obsługujący samorządy. Urzędnicy oraz przedstawiciele firm i instytucji współpracujących z samorządami wymienią się wiedzą i doświadczeniami związanymi z efektywnym funkcjonowaniem urzędu.

W ramach dwudniowego wydarzenia odbędą się trzy równoległe konferencje, poświęcone zarządzaniu urzędem, HR i prawu pracy oraz cyfryzacji urzędu. Prelegenci omówią m.in. tematy dotyczące planowanej nowelizacji KPA i związanych z tym zmian w sposobie działania organów administracji oraz przybliżą problematykę prowadzenia mediacji oraz ugód administracyjnych. Uczestnicy seminarium wskażą główne wyzwania na drodze rozwoju infrastruktury technologicznej urzędu. Przedyskutują też kwestię „smart urzędnika”, czyli wpływu nowych technologii na jakość obsługi klienta i związane z tym nowe kompetencje urzędnika oraz przedstawiona rola sekretarza w budowaniu i zarządzaniu zespołami w urzędzie.

Jak co roku, obradom będą towarzyszyły ciekawe wydarzenia towarzyszące. – Wystawy, a także znakomite doznania artystyczne oraz integracyjne, pozwolą uczestnikom „posmakować lubelskie”, a atrakcje przybliżające magiczny klimat województwa lubelskiego i jego stolicy będą trafnie harmonizować z obchodami Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich – zapewnia w imieniu organizatorów Anna Błaszczyk-Gawryś z Municipium S.A. Wieczór integracyjny uświetni koncert Olgi Barej & Trio oraz doskonała kuchnia.

IV Ogólnopolskie Seminarium Sekretarzy odbędzie się w dniach 6‒7 czerwca w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Program oraz inne ważne szczegóły dotyczące konferencji można znaleźć na stronie www.seminariumsekretarzy.pl.

Organizatorami wydarzenia są: Municipium S.A., wydawca m.in. Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Patronat honorowy nad seminarium objął marszałek województwa lubelskiego oraz Ministerstwo Cyfryzacji. „Panorama” jest jednym z patronów medialnych konferencji.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe