Zadbajmy o zdrowie!

  • 30.05.2017, 11:20 (aktualizacja 30.05.2017, 11:30)
  • Panorama Lubelska
Zadbajmy o zdrowie! Open Clipart-Vectors/pixabay.com
Dzisiaj obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego, który świetnie wpisuje się w V Lubelskie Dni Promujące Zdrowie.

Lublin zachęca swoich mieszkańców do zadbania o swoje zdrowie. Do końca czerwca będą odbywać się bezpłatne konsultacje medyczne, badania, zajęcia, imprezy okolicznościowe i konferencje. Już jutro jeden z najważniejszych punktów w zdrowotnym kalendarzu - Gala Jubileuszowa Programu Rodzina Trzy Plus.

W tym roku przypada 5-lecie realizacji Programu „Rodzina Trzy Plus”. Od pięciu lat Miasto Lublin z sukcesem tworzy przychylne warunki dla rodzin wielodzietnych, podkreślając ich znaczenie dla społeczeństwa.

Natomiast dzisiejszy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to ukłon w stronę osób, które tworzą domy i rodzinną atmosferę dzieciom, pozbawionym rodziców. Podczas uroczystości uhonorowanych zostanie 6 lubelskich rodzin zastępczych.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzeń znajdą Państwo na stronie Urzędu Miasta Lublin

źródło: Urząd Miasta Lublin

Panorama Lubelska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe