Lubelscy muzycy z odsieczą dla Małego Rycerza

  • 26.05.2017, 15:59 (aktualizacja 28.05.2017, 13:30)
  • jog
Lubelscy muzycy z odsieczą dla Małego Rycerza Ewa Sobkowicz
Mały, dzielny Jaś walczący z nowotworem oka ponownie potrzebuje naszej pomocy. Jak zwykle nie zawiedli lubelscy artyści. Koncert „Tomasz Momot Orkiestra i Przyjaciele dla Jasia” już 30 maja w Centrum Spotkania Kultur. Każdy z nas może pomóc.

Czy pamiętają Państwo małego Jasia Karwowskiego, na którego operację zbieraliśmy pieniądze m.in. podczas imprezy charytatywnej w lutym 2015 roku? Wtedy udało się – Jaś poleciał do Stanów Zjednoczonych i wydawało się, że po operacji wszystko jest na dobrej drodze. Niestety, po dwóch latach życia w strachu, ale i z nadzieją na to, że choroba będzie trzymała się z daleka od Małego Rycerza, nowotwór oka powrócił. I znów jedyną szansą dla Jasia jest kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych, na które potrzeba aż 450 tys. złotych.

W czwartek w Centrum Spotkania Kultur odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca akcję charytatywną „Tomasz Momot Orkiestra i Przyjaciele dla Jasia”. 30 maja (wtorek) o godzinie 19 w CSK wystąpią: Krzysztof Cugowski, Jan Kondrak, Tomasz Rakowski, Natalia Wilk, Tomasz Korpanty, Łukasz Jemioła, Andrzej Pawka (Pawkin), Lolo Ferari, Chonabibe, Ladies Quartet, Paulina Zarębska oraz Tomasz Momot Orkiestra, tym razem bez swojego frontmana, który sam, po przebytej operacji, potrzebuje dziś naszego wsparcia. – Trzymamy kciuki za powrót Tomka do zdrowia, niech wraca do nas szybko! Podczas koncertu, nad którego przygotowaniem ciężko pracował, prześlemy mu wielką falę pozytywnej energii – zapowiada Ewa Sobkowicz z Teatru Muzycznego w Lublinie, blogerka, której zawdzięczamy relację z konferencji.

Koncertowi będzie towarzyszyła aukcja. Poprowadzi ją Jacek Sobczak. Przedstawiciel Lubelskiej Akcji Charytatywnej na konferencji zaprezentował przepiękny naszyjnik – jeden z cennych przedmiotów, które zostaną zlicytowane podczas imprezy. Koncert poprowadzą: Grażyna Lutosławska i Łukasz Borkowski. Za stronę wizualną całego przedsięwzięcia odpowiada Bogusław Benek Byrski.

Biletem wstępu na imprezę są dobrowolne cegiełki w cenie od 30 zł. Dochód biletów i aukcji zostanie przekazany na leczenie Jasia. Pokażmy ponownie Małemu Rycerzowi i jego Rodzicom, że w swojej ciężkiej walce mogą liczyć na nasze wsparcie.

Darowizny na leczenie Jasia można również wpłacać za pośrednictwem Fundacji „Rycerze i Księżniczki”.

 

zdjęcia: Ewa Sobkowicz

jog

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe