Jawny Lublin – poszukiwani wolontariusze

  • 17.05.2017, 15:14
  • Admin Admin
Jawny Lublin – poszukiwani wolontariusze mat. organizatora
Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę na temat prowadzenia działań strażniczych oraz przeprowadzić profesjonalny monitoring swojej dzielnicy? Fundacja Wspierania Samorządności „Nasza Dzielnica” oraz Fundacja Wolności poszukują wolontariuszy w ramach projektu „Jawny Lublin 2017”.

To niepowtarzalna szansa uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach dotyczących specyfiki funkcjonowania rad dzielnic, metodologia prowadzenia monitoringu strażniczego oraz współtworzenia raportu dotyczącego działalności lubelskich rad dzielnic – zachęca Filip Trubalski, prezes fundacji „Nasza Dzielnica”. Zgłoszenia zawierające dane osobowe (imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail) należy wysyłać do 31 maja 2017 r. na adres: [email protected] Realizatorzy projektu „Jawny Lublin 2017” proszą również o wskazanie w wiadomości preferowanej rady dzielnicy, która zostanie poddana monitoringowi.

Na terenie Lublina istnieje 27 jednostek pomocniczych samorządu – dzielnic. W każdej z nich funkcjonuje Rada Dzielnicy jako organ uchwałodawczy i Zarząd Dzielnicy, który jest organem wykonawczym.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe