Teatr Muzyczny – bilet za 500 groszy

  • 12.05.2017, 09:06
  • red.
Teatr Muzyczny – bilet za 500 groszy
13 maja to Dzień Teatru Publicznego. Do akcji przyłącza się Teatr Muzyczny, proponując z tej okazji kupno biletów za 500 groszy na spektakl, który odbędzie się 18 maja o godzinie 18:00.

Tym razem Teatr Muzyczny proponuje widzom „Barona Cygańskiego Johanna Straussa. Jest to z pewnością najpopularniejsze i najbardziej lubiane dzieło austriackiego kompozytora. Historia pięknej Cyganki – Saffi i jej miłości do węgierskiego szlachcica - Barinkaya, stała się inspiracją dla wielu pięknych melodii oraz malowniczych scenerii. Cygański żywioł przeplata się tu z wiedeńską elegancją, humor z refleksją, wielkie sceny zbiorowe z nastrojowymi ariami i duetami, a muzyka J. Straussa nie wymaga rekomendacji.

Sprzedaż biletów organizowana jest przy okazji akcji "Bilet do teatru za 500 groszy" i rozpocznie się w dniu 13 maja 2017 r. od godziny 14:00 w kasie Teatru. Niemożliwa jest wcześniejsza rezerwacja miejsc, jak również nie jest prowadzona przedsprzedaż.

„Baron Cygański” - 18 maja, godz. 18:00. Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza!

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe