X edycja Konkursu o Nagrodę Gospodarczą

  • 05.05.2017, 09:59 (aktualizacja 05.05.2017, 10:06)
  • M.C.
X edycja Konkursu o Nagrodę Gospodarczą UM Lublin
Firmy, naukowcy i wynalazcy, którzy chcą dołączyć do elitarnego grona wyróżnionych przez Prezydenta Miasta Lublin Nagrodą Gospodarczą mogą już składać aplikacje w ramach jednej z czterech kategorii.

Do 30 maja przedsiębiorcy, instytucje otoczenia biznesu i przedstawiciele środowiska naukowego mogą zgłaszać rekomendacje firm, które, ich zdaniem, powinny zostać wyróżnione. Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin ma charakter honorowy i prestiżowy. Nagroda jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstwa oraz jego pozycji na gospodarczej mapie Lublina. Laureaci nagrody współtworzą grono najlepszych przedstawicieli lubelskiego biznesu.

Natomiast firmy, naukowcy i wynalazcy, którzy sami chcą wziąć udział w konkursie, mają czas do 21 sierpnia na złożenie aplikacji. Kategorie konkursowe to, jak co roku: Innowacyjność, Obecność na Rynku Globalnym, Lokomotywy Gospodarcze Miasta oraz Małe Firmy. Szczegóły konkursu na stronie http://www.lublin.eu/biznes-i-nauka/nagroda-gospodarcza

M.C.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe