Międzynarodowe zawody wojskowe

  • 21.04.2017, 15:18 (aktualizacja 21.04.2017, 16:24)
  • red.
Międzynarodowe zawody wojskowe LITPOLUKRBRIG
Zawody biegowe i turniej szachowy – żołnierze Litewsko-Polsko-Ukraińskiej Brygady w Lublinie dbają o formę, nie tylko fizyczną.

20 kwietnia żołnierze dowództwa LITPOLUKRBRIG rywalizowali z żołnierzami Batalionu Dowodzenia Wielonarodowej Brygady w biegu na 3 km. Kolejną konkurencją biegową była sztafeta 3x400m, w której udział brały trzy zespoły. Wcześniej reprezentacje wszystkich trzech krajów rywalizowały w turnieju szachowym. Jego zwycięzcy będą reprezentować Wielonarodową Brygadę w konkursie szachów w Polskich Siłach Zbrojnych.

Wielonarodowe drużyny dobrze wspierały swoich zawodników w chwilach triumfu, ale również porażki. W pełnej dynamiki atmosferze wszyscy uczestnicy pokazali ducha rywalizacji i dobrą międzynarodową współpracę nie tylko w pracy, ale także w sporcie – zauważa ppłk Michał Małyska, zastępca Szefa Sztabu LITPOLUKRBRIG.

Pułkownik Volodymyr Yudanov, zastępca dowódcy LITPOLUKRBRIG, przypomina, że żołnierze Wielonarodowej Brygady przez cały rok podczas wielu zajęć sportowych wzmacniają swoją tężyznę i charaktery. – Takie imprezy sportowe pozwalają uniknąć rutyny codziennych zajęć, integrują żołnierzy w jeden zespół i pozytywnie motywują – podkreśla.

 

zdjęcia: LITPOLUKRBRIG

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe