Sukces lubartowskiego LCM

  • 19.04.2017, 13:26
  • red.
Sukces lubartowskiego LCM LCM
Lubartowska spółka LCM odniosła kolejny ogólnopolski Sukces. Używanie wielkich liter nie jest tu bynajmniej przesadą, bo mowa o statuetce „Sukces 2017”, wręczonej podczas gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2017”.

Podczas gali nagradzane są osoby, których dokonania i postawy były w minionym roku szczególnie dostrzegalne oraz firmy, które odniosły największe osiągnięcia biznesowe w poszczególnych branżach. – Chcemy nagrodzić osoby wyjątkowe, które poprzez swoją pracę czy działalność wykraczają daleko poza przyjęte ramy. Tylko wyrazista osobowość potrafi walczyć z wszelkimi przeciwnościami, obronić swoje racje, mieć wytrwałość, optymizm i wiarę w siebie – twierdzi Mariusz Pujszo, pomysłodawca i organizator gali „Osobowości i Sukcesy Roku”, aktor, reżyser i założyciel fundacji „Jestem optymistą”.

Gala „Osobowości i Sukcesy Roku” odbyła się już po raz szósty. Lubartowski LCM ze swoją statuetką „Sukces 2017” dołączył do takich firm jak Lang Team, Jeronimo Martins, Polskie Hotele Historyczne, Wittchen czy Ptak S.A. Wśród tegorocznych laureatów „Osobowości” znaleźli się m.in.: Mariola Bojarska-Ferenc, Karolina Gruszka, Tomasz Ossoliński, Artur Barciś, Jacek Kawalec, Andrzej Arendarski, Piotr Lisek, Tomasz Majewski, Krzysztof Ibisz, Nina Terentiew i prof. Grażyna Rydzewska.

„Miarą sukcesu nie musi być wielkość przedsięwzięcia czy wysokość obrotów finansowych. Sukces może odnieść każdy” – twierdzą organizatorzy gali. – To duże wyróżnienie i zarazem wyzwanie – mówi jednak prezes LCM Sylwester Dudzik i dodaje, nie do końca żartem: – Mam nadzieję, że także dobra prognoza na kolejne lata.

Firma LCM sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie montażu, naprawy, konserwacji, demontażu, przeglądów okresowych oraz zabezpieczeń różnych systemów magazynowania. Działa na rynku od kilkunastu lat.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe