Wielkanocnie na deptaku

  • 12.04.2017, 08:39 (aktualizacja 12.04.2017, 08:58)
  • M.C.
Wielkanocnie na deptaku Michał Ciężak
Wielkanoc tuż tuż. Tym razem przypomina nam o tym świąteczny kiermasz.

Miła niespodzianka czeka na tych, którzy wybiorą się na spacer i odwiedzą nasz lubelski deptak. W jego ostatniej części, na wysokości Ratusza, trwa wielkanocny kiermasz. W charakterystycznych, kiermaszowych drewnianych budkach wystawcy prezentują swoje rękodzieło w naprawdę wielu dziedzinach.

Każdy znajdzie tam coś dla siebie: świąteczne ozdoby, pisanki, figurki, drewniane naczynia, zabawki, obrazki, naszyjniki i pierścionki, obrusy, a wreszcie tradycyjne sękacze, babki, mazurki, sery i wędliny. Od wielkanocnych rozmaitości może zakręcić się w głowie.

Kiermasz przyciąga uwagę i wiele osób chętnie ogląda oferowane przedmioty. - Bardzo ciekawie i klimatycznie. Lubię tego typu atrakcje, bo w zgiełku dnia codziennego przypominają nam, że już wkrótce odpoczniemy i będziemy cieszyć się Wielkanocą - mówi pan Jakub. Idąc do pracy, szkoły lub na spacer, warto przejść deptakiem i zapoznać z tym małym wielkanocnym światem.

tekst i zdjęcia: Michał Ciężak

 

M.C.

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe