Zmiana u cukierkowego giganta

  • 03.04.2017, 15:05 (aktualizacja 03.04.2017, 15:36)
  • M.C.
Zmiana u cukierkowego giganta Pszczółka sp. z o.o.
Od 1 kwietnia popularny producent cukierków "Pszczółka" ma nowego prezesa. Został nim Aleksander Batorski

Nowy prezes "Pszczółki" został wyłoniony w drodze konkursu. Od 2016 roku pracował w firmie jako dyrektor handlowy. Ma 46 lat i duże doświadczenie na rynku słodyczy. Wcześniej pracował takich przedsiębiorstwach jak: Eldorado SA, Tradis SA i Eurocash SA. W "Pszczółce" nowych wyzwań z pewnością mu nie zabraknie.

Zdaniem Batorskiego, nadchodzi czas prawdziwych testów dla spółki: - Przed nami najważniejszy, ale i najtrudniejszy czas w ponad 60 letniej historii "Pszczółki". Oprócz zmian wizerunkowych i uruchomienia nowej fabryki, czeka nas jeszcze rozszerzenie naszego portfolio o tzw. produkty premium, czyli cukierki czekoladowe. Jest jednak optymistą i wierzy, że profesjonalizm, skuteczna reklama i optymistyczne prognozy dla segmentu produktów czekoladowych pozwolą "Pszczółce" odnieść sukces w kraju i za granicą.

Na zdjęciu głównym: Aleksander Batorski, nowy prezes "Pszczółka" sp. z o.o.

M.C.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe