Odkryć Lublin...

  • 23.03.2017, 13:21 (aktualizacja 23.03.2017, 13:56)
  • M.C.
Odkryć Lublin... frolicsomepl/pixabay.com.pl
Wkrótce ruszą zapisy na pierwszy z cyklu spacerów po mniej znanych zakątkach Lublina. Nasze miasto skrywa wiele, nieodkrytych jeszcze, miejsc.

Projekt „Lublin Nieodkryty” organizowany jest przez Stowarzyszenie Pilotów i Przewodników Turystycznych Pogranicze. Przez kolejne siedem miesięcy kilkudziesięcioosobowe grupy ruszą za przewodnikiem, by zobaczyć Lublin od tej mniej znanej (lecz z pewnością atrakcyjnej strony).

 

Najbliższy spacer pod hasłem „Granda, ferajna i ciocia Borowska” planowany jest na 1 kwietnia. Zapisy ruszą 25 marca o godzinie 18. Którędy przebiegnie trasa? Czego dowiedzą się uczestnicy? Tego nie wiadomo. Pewne jest, że zawędrują w miejsca, które nie są zazwyczaj uwzględniane w przewodnikach turystycznych.

 

Więcej szczegółów na stronie Urzędu Miasta

M.C.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe