Targi Pracy 2017

  • 22.03.2017, 11:28 (aktualizacja 22.03.2017, 11:54)
  • M.C.
Targi Pracy 2017 Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Za nami już 14. edycja wydarzenia dla wszystkich poszukujących zatrudnienia i chcących podnieść swoje kwalifikacje.

21 marca odbyły się, organizowane przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie, Targi Pracy. Wydarzenie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jak podają organizatorzy, w tym roku imprezę odwiedziła rekordowa liczba osób: ponad 10 tysięcy. Zaprezentowało się 146 wystawców, dysponujących ponad 1000 ofert pracy, głównie z branż: handlowej, usługowej i finansowej.

Targi Pracy to jednak nie tylko oferty zatrudnienia, ale także edukacyjne (szkolenia, kursy) oraz oferty staży i praktyk zawodowych. Dzięki tak wszechstronnemu sposobowi organizacji wydarzenia jest o idealne miejsce dla osób, które chciałyby zwiększyć swoje kwalifikacje lub nawet rozpocząć własną działalność gospodarczą i zdobyć poradę w tym zakresie.

Ciekawą częścią tegorocznych Targów był konkurs na najciekawsze stoisko wystawiennicze. Wygrała go Szkoła Policealna Pracowników Służb Społecznych w Lublinie. Wyróżnienia otrzymali: Stokrotka sp. z o.o. i Żabka Polska S.A. Dodatkowo, jedna z głosujących w konkursie osób wylosowała nagrodę-niespodziankę.

Dzięki inicjatywom takim jak Targi, wiele osób ma możliwość zetknąć się bezpośrednio z pracodawcami, czego nie może zapewnić rozmowa z pośrednikiem urzędu pracy. Oferty prezentowane są przez firmy, poszukujące pracowników. Jest to więc ukłon Miejskiego Urzędu Pracy w stronę osób, poszukujących zatrudnienia.

Z pewnością warto uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jak mówi nam Monika Różycka-Górska, Rzecznik Prasowy Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie: - Targi Pracy to doskonała okazja do odbycia pierwszych rozmów kwalifikacyjnych, zapoznania się ze specyfiką lokalnego rynku pracy oraz poznania wymagań i oczekiwań pracodawców.

Targi Pracy to jedno z największych cyklicznych wydarzeń tego typu. Udział w imprezie odbywającej się w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targi Lublin S.A., był bezpłatny. Miejski Urząd Pracy już teraz zaprasza na kolejną edycję, z pewnością równie udaną.

M.C.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe