Lublin... plastycznie

  • 20.03.2017, 10:21 (aktualizacja 20.03.2017, 10:55)
  • M.C.
Lublin... plastycznie Kancelaria Prezydenta - Marketing Miasta Lublin
Kancelaria Prezydenta Miasta Lublin organizuje konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży.

Prace na konkurs „Lublin wczoraj, dziś i jutro. Jubileusz 700-lecia Miasta” można składać do 8 maja 2017 roku. Jest to kolejny ciekawy pomysł, nie tylko na uczczenie jubileuszu Lublina, ale także na Dzień Dziecka. Nagrody zostaną bowiem rozdane nie później niż 1 czerwca.

 

Celem konkursu jest rozwijanie talentów, kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży. Istotne są także walory edukacyjne – popularyzacja wiedzy o mieście, jego tradycjach i legendach wśród uczniów.

 

Konkurs podzielony jest na cztery kategorie wiekowe: dzieci przedszkoli i zerówek przedszkolnych, uczniów klas I-III zerówek szkolnych, uczniów klas IV-VI oraz młodzież gimnazjalna. Młodzi artyści mają szerokie pole do popisu: mogą przedstawiać Lublin zabytkowy, ale także kreślić jego niesamowite wizje na przyszłość.

 

Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy w Galerii Ratusz (przy Pl. Łokietka 1). Szczegóły, dotyczące konkursu znajdują się na stronie Urzędu Miasta Lublin

M.C.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe