Taneczny dar od serca

  • 20.02.2017, 13:26 (aktualizacja 20.02.2017 13:35)
  • red.
Taneczny dar od serca Przemysław Strus
Formacja GAMZA wraz z przyjaciółmi pomoże uczniom z niepełnosprawnością.

Już 22 lutego (środa) o godz. 18 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego odbędzie się widowisko, które co roku przyciąga miłośników tańca o wielkich sercach. Charytatywny Koncert Noworoczno-Karnawałowy Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA to okazja, by wesprzeć niepełnosprawnych uczniów.

Występom tancerzy oraz zaprzyjaźnionych muzyków i satyryków co roku towarzyszy aukcja, z której dochód trafia na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych z Zespołu Szkół nr 4 im. Janusza Korczaka w Lublinie. Nowe widowisko, przygotowane specjalnie na 26. edycję wydarzenia, nosi tytuł „Gamza in Love”. – Liczymy na to, że tuż po Walentynkach serca widzów będą jeszcze gorące i miękkie – przyznaje Katarzyna Wolska z, która w tradycyjnych już koncertach tańczy od trzech lat.

Wstęp na koncert jest wolny, ale warto przygotować się na aukcję. Na scenie obok formacji GAMZA wystąpią tancerze z Akademii Pana Piotra – uczniowie ZS nr 4, a w partiach muzycznych i satyrycznych Agnieszka Wiechnik, Kinga Skoczylas, Natalia Wawrzyńczyk, Katarzyna Wisińska i Natalia Wilk (w aranżacjach Tomasza Momota) oraz Kabaret SMILE.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe