Teatr Muzyczny: dzieci na scenę!

  • 16.02.2017, 15:05 (aktualizacja 16.02.2017, 16:11)
  • red.
Teatr Muzyczny: dzieci na scenę! Mieczysław Sachadyn
Szansa dla najmłodszych! Teatr Muzyczny poszukuje dzieci do spektaklu „Czarcia Łapa”.

19 i 20 lutego w siedzibie Teatru Muzycznego odbędą się castingi do ról dziecięcych w premierowym spektaklu „Czarcia Łapa”. Poszukiwane są dzieci w wieku 10-13 lat. Oprócz odrobiny szczęścia i predyspozycji wokalno-ruchowych przyda się obuwie na zmianę z miękką podeszwą i przygotowany krótki fragment utworu tekstowego.

Teatr Muzyczny dla dzieci zaplanował nie tylko casting. W ramach marcowego repertuaru zaprasza na spektakle, które ucieszą najmłodszych widzów: widowisko muzyczne „Bajkolandia”, w którym aż pełno rozśpiewanych postaci z ulubionych dziecięcych bajek (wystarczy wymienić Pana Kleksa czy... Shreka) oraz musical „Ania z Zielonego Wzgórza” (choć to propozycja także dla rodziców).

W marcowym repertuarze nie zabraknie oczywiście widowisk dla dorosłych. Operetka „Bal w Savoyu” to opowieść o wyzwalaniu się spod wiktoriańskiej moralności elit międzywojennych. Specjalnie dla pań przygotowywany jest koncert „Kobiety świata”, w krzywym zwierciadle ukazujący przedstawicielki płci pięknej różnej narodowości.

Ponadto Teatr Muzyczny zaprasza miłośników klasyki: musical wszech czasów „Skrzypek na dachu” i spektakl o życiu wielkiej artystki „Trzy razy Piaf”. A 27 marca, z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Fundacja Kresy 2000 zaprezentuje „Magnetyzm serca, czyli śluby panieńskie” w reżyserii Stefana Szmidta i Alicji Jachiewicz-Szmidt.

Szczegółowy repertuar na http://teatrmuzyczny.eu.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe