Charytatywne Walentynki w Chełmie

  • 13.02.2017, 14:49 (aktualizacja 13.02.2017, 16:15)
  • Michał Ciężak
Charytatywne Walentynki w Chełmie pixabay.com
Zbliża się trzecia edycja chełmskiego Walentynkowego Koncertu Charytatywnego. Będzie to nie tylko święto miłości, lecz także pomocy.

Walentynki, święto zakochanych, tuż tuż. Dlaczego przy tej okazji nie pomóc potrzebującym? 19 lutego w chełmskim Kościele Chrześcijan Baptystów odbędzie Walentynkowy Koncert Charytatywny. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla pani Agnieszki Miazio, która po śmierci męża samotnie wychowuje szóstkę dzieci.

 

Koncert startuje o godz. 16. Serdecznie zapraszamy na ul. Ogrodową 56. W walentynkowym nastroju wystąpią artyści operowi, a także młode talenty z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Chełmie. Bilety (o wartości 20 zł lub 40 zł) można nabyć w Biurze Pomocy Gminy Chełm, Kościele Chrześcijan Baptystów lub na miejscu w dniu koncertu.

 

„Panorama" również zachęca do przybycia, nie tylko zakochanych. Wspólnie możemy pomóc – im będzie nas więcej, tym lepiej!

Michał Ciężak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe