Europejski Piknik Rowerowy już 25 czerwca

  • 22.06.2022, 14:17
  • Źródło: EUROPE DIRECT Lublin
Europejski Piknik Rowerowy już 25 czerwca EUROPE DIRECT Lublin

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów wszystkich mieszkańców Lublina oraz Lubelszczyzny do uczestnictwa w XI edycji Europejskiego Pikniku Rowerowego, który odbędzie się w Domu Nasutów pod Lublinem (Nasutów 98A). Przejazd rowerowy oraz piknik jest zaplanowany na dzień 25.06.2022 r. i rozpocznie się
o godzinie 10.00, na parkingu pod lubelską Galerią Olimp. Stamtąd wyruszymy, w liczącą około 15 kilometrów trasę, z Lublina do Nasutowa.

 

Piknik w Nasutowie odbędzie się w godzinach od 11.00 do około godz. 15.00. Szczegóły dotyczące pikniku znajdują się w załączniku.

 

Organizatorami Europejskiego Pikniku Rowerowego są: Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw, EUROPE DIRECT Lublin, oraz Stowarzyszenie „Rowerowy Lublin". Patronat nad piknikiem objął Piotr Majchrzak – Honorowy Konsul Austrii w Lublinie.

Źródło: EUROPE DIRECT Lublin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe