Studencki Międzynarodowy Dzień Tańca w Chatce Żaka!

  • 26.04.2022, 13:34
  • Źródło: Dział Komunikacji i Promocji ACKiM UMCS Chatka Żaka
Studencki Międzynarodowy Dzień Tańca w Chatce Żaka! Dział Komunikacji i Promocji ACKiM UMCS Chatka Żaka


29 kwietnia będziemy po raz kolejny obchodzić ustanowiony w 1982 roku Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji Chatka Żaka organizuje cały szereg wydarzeń od warsztatów z improwizacji, przez wystawę, po spektakl i performance. To z pewnością idealny sposób na poszerzenie swoich artystycznych horyzontów i rozpoczęcie weekendu majowego!

- Taniec od zawsze był nieodłączną częścią Chatki Żaka, dlatego chcemy czynnie włączyć się w obchody Międzynarodowego Dnia Tańca. Kuratorki linii RUCH Paulina Zarębska i Adrianna Sawczak, przygotowały program, w którym odnajdą się zarówno pasjonaci, jak i amatorzy tej formy wyrazu. Niezależnie czy chcecie wziąć udział w warsztatach, obejrzeć spektakl, czy spotkać się i porozmawiać z artystami – znajdziecie coś dla siebie - mówi
Izabela Pastuszko, Dyrektor Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka

Poniżej harmonogram wydarzenia:

29 kwietnia (piątek)
09:00 – 10:30 (Sala 08) Warsztaty z improwizacji i repertuaru TT Nieznany - prowadzący - Katarzyna Leszek oraz Filip Hylewicz. Zapisy przez formularz dostępny pod linkiem: https://tiny.pl/98q17
17:00 – (Mała Sala Widowiskowa) Pokaz filmu „Elementum” – Grupa Taneczna zMYsł
17:40 – (Hol Główny) – Improwizowany Performance (preludium spektaklu)
18:00 – (Duża Sala Widowiskowa) - Spektakl „Absolutist.” - TT Nieznany
19:00 – (Mała Sala Widowiskowa) - Spotkanie z tancerzami z udziałem naukowców z Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS w ramach cyklu Laboratorium Ruchu Chatki Żaka.
Cały dzień – (Hol Główny) - Wystawa fotografii tancerzy „Antyteza” Sandry Czaplickiej

WSTĘP WOLNY. Do zobaczenia!

Źródło: Dział Komunikacji i Promocji ACKiM UMCS Chatka Żaka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe