ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA w Sitańcu

  • 26.04.2022, 13:23
  • Źródło: GOK Zamość
ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA w Sitańcu GOK Zamość

 

Zapraszamy na otwarte gminne uroczystości z okazji Narodowego Święta Konstytucji Trzeciego Maja i 231. rocznicy uchwalenia tego epokowego dokumentu. Wydarzenie o charakterze duchowo-patriotyczno-artystycznym, nawiązujące do Konstytucji 3-go Maja z 1791 r., odbędzie się w kościele parafii pw. Świętego Bartłomieja Apostoła w Sitańcu we wtorek, 3 maja 2022 r., o godzinie 12:00. W programie zaplanowano uroczystą Mszę Św. dziękczynną w intencji Ojczyzny, a następnie koncertowe widowisko wokalno-słowne, pt. „Żeby Polska była Polską”, we wspólnym wykonaniu Chóru „Sitanianie” i grupy artystycznej uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Sitańcu.

 

Do wspólnego przeżywania obchodów trzeciomajowych zapraszamy w imieniu Wójta Gminy Zamość, Ryszarda Gliwińskiego, Przewodniczącego gminnej Rady, Piotra Koczułapa, Proboszcza Parafii Sitaniec, Księdza Janusza Wyłupka oraz artystów z Chóru „Sitanianie” pod dyrekcją Ireny Dużyńskiej i szkolnej grupy uczniowskiej, prowadzonej przez nauczycielkę Małgorzatę Tokarz. Nad koordynacją działań organizacyjnych czuwa Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.

Źródło: GOK Zamość

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe