The BSS Forum i Gala Outsourcing Stars

  • 23.01.2017, 14:35 (aktualizacja 07.02.2017, 15:16)
  • red.
The BSS Forum i Gala Outsourcing Stars mat. organizatora
31 stycznia do Lublina zawitają światowi eksperci sektora usług dla biznesu.

Polska jest liderem rynku BSS w skali europejskiej, a Lublin jedną ze wschodzących gwiazd tego sektora – twierdzą organizatorzy Gali Outsourcing Stars, która w tym roku odbędzie się 31 stycznia właśnie w naszym mieście, w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Tegoroczną, czwartą już edycję Gali poprzedzi konferencja The BSS Forum z udziałem międzynarodowych ekspertów. W 2017 roku Lublin obchodzi swoje 700-lecie, wydarzenie będzie więc biznesową inauguracją tego jubileuszu. Poprzednie edycje Gali zgromadziły łącznie blisko tysiąc przedstawicieli ministerstw, samorządów, izb, agencji i innych instytucji otoczenia biznesu oraz prezesów i dyrektorów zarządzających wielu polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

 

Przewaga konkurencyjna Polski na rynku nowoczesnych usług dla biznesu opiera się m.in. na dostępności dużej liczby potencjalnych lokalizacji dla inwestycji BSS. Wyraźnym trendem jest coraz większe znaczenie lokalizacji regionalnych, przyciągających inwestorów ofertą szytą na miarę ich potrzeb. Podczas Gali Outsourcing Stars 2016 liderzy sektora m.in. z USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Ukrainy, Rumunii i Litwy wspólnie podsumują rok w branży outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu.

 

Gala to także okazja, by docenić najprężniej rozwijające się firmy oraz instytucje związane z sektorem. Outsourcing Stars to jedyne niekomercyjne nagrody branży outsourcingu w Polsce. Uczestnicy konkursu mogli zgłaszać swoje organizacje w 12 kategoriach, a wśród ocenianych kryteriów znajdują się między innymi wzrost zatrudnienia oraz nowych kontraktów. Laureaci konkursu odbiorą swoje nagrody już po raz czwarty.

 

Poprzedzająca Galę konferencja The BSS Forum odbędzie się pod hasłem „We know how”. Bieżące trendy, wyzwania oraz szanse stojące przed firmami świadczącymi usługi dla biznesu omówią eksperci z firm analizujących rynek usług outsourcingowych, a także reprezentanci władz miast oraz najważniejszych międzynarodowych organizacji branżowych. – Jest to doskonała okazja nie tylko do pogłębiania wiedzy na temat rynku i najnowszych trendów biznesowych, ale także wiele godzin networkingu z udziałem najważniejszych osobistości świata outsourcingu – mówi Wiktor Doktór, prezes organizującej Galę i konferencję Fundacji Pro Progressio.

 

Rejestracja uczestników wydarzenia odbywa się na stronie: https://www.bssforum.com/.

 

Konferencja The BSS Forum odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Początek o godzinie 11.30 (rejestracja od 11). Gali Outsourcing Stars w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie rozpocznie się o godzinie 20.

 

„Panorama Lubelska” jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

 

zdjęcia: materiały organizatora

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe