Dzień Otwarty Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu KUL oraz "Powtórki przed maturą"

  • 25.03.2022, 12:46
  • Źródło: rzecznik prasowy KUL
Dzień Otwarty Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu KUL oraz "Powtórki… archiwum KUL


Licealiści mogą poznać KUL - Wydziałowy Zespół ds. Promocji, pracownicy oraz studenci zapraszają ich na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 marca na Wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu KUL w Lublinie przy ul. Konstantynów 1. W ofercie bezpłatne powtórki maturalne z biologii, chemii i matematyki. Poziom podstawowy i rozszerzony.

Pracownicy wydziału przygotowali ofertę warsztatów i pokazów, połączonych z prezentacją kierunków. - Obecnie w Lublinie prowadzimy kształcenie na kierunku architektura krajobraz, biotechnologia w językach polskim i angielskim), bioanalytical technologies, informatyka w języku polskim oraz I stopień w języku angielskim, matematyka  I stopień w języku polskim i angielskim, pielęgniarstwo oraz położnictwo I stopnia  - mówi mgr Małgorzata Kowalczyk, odpowiedzialna za organizację Dnia Otwartego.

Jednocześnie organizatorzy zapraszają tegorocznych maturzystów na bezpłatne powtórki maturalne, które będą prowadzone przez cały kwiecień. - Proponujemy biologię, matematykę, chemię na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym To niewątpliwie okazja do sprawdzenia i utrwalenia zdobytych wiadomości przed jednym z najważniejszych egzaminów – podkreśla mgr Małgorzata Cybula-Misiurek z Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu.

Źródło: rzecznik prasowy KUL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe