Kwesty na lubelskich cmentarzach dla Bractwa św. Brata Alberta - apel o wsparcie

  • 29.10.2021, 18:00
  • Źródło: Małgorzata Krauze-Hałas Specjalista ds. komunikacji i marketingu
Kwesty na lubelskich cmentarzach dla Bractwa św. Brata Alberta - apel… Małgorzata Krauze-Hałas Specjalista ds. komunikacji i marketingu

Zima jest dla nas zawsze najtrudniejszym okresem – przychodzi moment, że ogrzewalnia, którą prowadzimy przy Ośrodku Wsparcia jest zapełniona, a w Kuchni Brata Alberta musimy nastawiać dodatkowy gar zupy, gdyż kolejka osób czekających na gorący posiłek wydaje się nie mieć końca. To właśnie zimą wydajemy najwięcej żywności, ale też organizujemy najwięcej indywidualnych akcji wsparcia materialnego osobom samotnym, starszym i chorym.

Tradycją jest, że co roku na przełomie października i listopada, czyli tuż przed nadejściem pierwszych mrozów, na lubelskich cmentarzach odbywa się kwesta na rzecz osób ubogich, potrzebujących i w kryzysie bezdomności.

W tym roku  Wolontariuszy Bractwa Miłosierdzia wyposażonych w specjalne identyfikatory będzie można spotkać w dn. 30-31 października oraz 1 listopada na dwóch cmentarzach:  przy ul. Lipowej oraz  przy al. Męczenników Majdanka.

Zachęcamy zatem wszystkich, którym nie jest obojętny los osób borykających się z trudną sytuacją materialną i życiową, by wsparli działalność Kuchni Brata Alberta choćby symbolicznym datkiem.

Źródło: Małgorzata Krauze-Hałas Specjalista ds. komunikacji i marketingu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe