Koncert sylwestrowy w teatrze muzycznym

  • 10.01.2017, 15:39 (aktualizacja 10.01.2017, 17:16)
  • jog
Koncert sylwestrowy w teatrze muzycznym Mieczysław Sachadyn
Widzowie Teatru Muzycznego w Lublinie pożegnali rok 2016 Nocą w Operze.

To się nazywa: rozrywka na najwyższym poziomie. Ale w repertuarze ostatniego ubiegłorocznego koncertu lubelskiej operetki znalazły się nie tylko najpiękniejsze arie operowe. Szczęściarze, którym udało się zdobyć bilety, w drugiej części wieczoru mogli także posłuchać przebojów musicalu, burleski i muzyki filmowej, a nawet hitów z repertuaru topowych wykonawców pop, jak zespoły Queen („Who Wants to Live Forever”) czy ABBA (oczywiście „Happy New Year”).

 

Soliści oraz chór, balet i orkiestra lubelskiego teatru muzycznego wystąpili pod batutą Łukasza Sidoruka. Oprawa choreograficzna to zasługa Violetty Suskiej, a przygotowaniem chóru zajął się Grzegorz Pecka. Całość poprowadził Stefan Münch.

 

Nie obyło się bez bisów i oczywiście życzeń noworocznych, które swoim gościom złożyli przedstawiciele dyrekcji teatru: Iwona Sawulska oraz dyrektor artystyczny Dariusz Klimczak. Były też inne atrakcje. Jakie? Zapraszamy na blog Ewy Sobkowicz, która na imprezie była, miodu i wina... wprawdzie chyba nie piła, za to przyczyniła się do szczęścia blisko trzydziestu osób, prowadząc loterię wizytówkową.

 

zdjęcia: Mieczysław Sachadyn

jog

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe