Tytuł Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu 2021 przyznany!

  • 14.09.2021, 13:05
  • Źródło: LKB
Tytuł Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu 2021 przyznany! LKB


Lubelski Klub Biznesu nawet w czasie pandemii nie zwalnia w organizacji wydarzeń dla przedsiębiorców. Stowarzyszenie kontynuuje swoje flagowe projekty w formule on-line i off-line. Zainicjowane w LKB zostały także nowe działania, odpowiadające na potrzeby przedsiębiorców, m.in. programy rozwojowe – Akademia Mentora, Akademia Przywództwa, LEAN Akademia. W ramach których Stowarzyszenie buduje nowe kompetencje menedżerskie potrzebne w nowej rzeczywistości gospodarczej.

 

W piątek 10 września odbył się Raut Ambasadorów Lubelskiego Klubu Biznesu, podczas którego oficjalnie został nadany honorowy tytuł Ambasadora LKB 2021. Tytuł ten przyznawany od dwudziestu lat jest szczególnym wyróżnieniem oraz wyrazem uznania ze strony Stowarzyszenia, dla osób mających wkład w rozwój i promocję Organizacji i regionu. W tym roku Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia podjęło uchwałę o przyznaniu tytułu dla:

  • Prof. dr hab. Krzysztofa Kowalczyka – Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie „za wypracowywanie nowego modelu współpracy pomiędzy nauką a biznesem, prorozwojowe inwestycje naukowo-dydaktyczne oraz zaangażowanie w tworzenie nowej przestrzeni dla kreowania aktywnych postaw probiznesowych wśród studentów i kadry naukowej.”

  • Janusza Mojaka – Prezesa Spółdzielni Mleczarskiej Bieluch w Chełmie „za działania na rzecz rozwoju ruchu spółdzielczego, budowanie silnej marki Spółdzielni w regionie i kraju, a także inwestycje w innowacyjne linie technologiczne oraz projakościowe i zdrowe produkty konsumenckie.”

  • Bartosza Świderka – założyciela i wiceprezesa Pol-Inowex Group „za wkład w rozwój polskiej gospodarki, budowanie marki na globalnym rynku oraz dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu i eksportu, szczególnie w branży energetycznej i budowlanej.”
     

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony lubelskich przedsiębiorców. Wzięło w nim udział blisko 100 osób.

Ambasadorom serdecznie gratulujemy!

Źródło: LKB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe