Komentarz Tygodnia - Jacek Bury, senator RP, ruch Polska 2050

  • 30.08.2021, 21:53
  • Źródło: Biuro senatorskie Jacka Burego
Komentarz Tygodnia - Jacek Bury, senator RP, ruch Polska 2050 biuro senatora Jacka Burego

Walczymy sami ze sobą i gotujemy się w gorącej smole! Znacie to?

Frasyniuk obraża żołnierzy, Jachira tworzy krzywdzące porównania, PiS grzmi o służeniu „obcym", zagrożeniu narodu i totalnej antypolskiej opozycji. Ludzie! Czy wy chcecie się wzajemnie pozabijać?!

Rozumiem, że polityka to również emocje, ale z takim podejściem i postępowaniem daleko nie zajdziemy. Zamiast wysłuchać się, zastanowić nad faktami i racjami zamykamy uszy na drugą stronę i krzyczymy swoje.

A fakty są takie, że mamy źle zorganizowane państwo, nie dbamy nawet o naszych ludzi (np. skorzystaj obywatelu z państwowego systemu ochrony zdrowia itd.), a co dopiero o potrzebujących obcych. Nie potrafimy dogadać się z żadnym krajem - nawet sojusznicze USA nas opuściło. PiS za przykładem swojego guru Jarosława wszędzie widzi wrogów, wprowadza rozwiązania z czasów komuny (centralizacja, własność państwowa) i nie szanuje ludzi - tak Polaków jak i innych narodów. Powinniśmy współpracować z innymi krajami, aby żyło nam się w Polsce lepiej.

Jestem przekonany, że Kaczyński jest zgorzkniałym, samotnym człowiekiem pełnym nienawiści. Czasem nawet jest mi go po ludzku żal. Ta nienawiść zniszczyła też jego rodzinę, a teraz w zemście chce podpalić świat i zniszczyć naszą polską Rodzinę. Obudźmy się! Polska to duży kraj i jest tu miejsce dla nas wszystkich. Pomagajmy sobie i innym, budujmy a nie niszczmy

Źródło: Biuro senatorskie Jacka Burego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe