Komentarz Tygodnia - Jacek Bury, senator RP, ruch Polska 2050

  • 09.07.2021, 15:07
  • Źródło: Biuro senatorskie Jacka Burego
Komentarz Tygodnia - Jacek Bury, senator RP, ruch Polska 2050 biuro senatora Jacka Burego

Minister Patkowski postanowił zdefiniować na nowo "klasę średnią". Według ministra do tej klasy należą wszyscy ci, których zarobki przekraczają 4 tys. zł brutto (to ok 3 tys. zł na rękę). To nie rynek i praca ludzi tylko partia decyduje kto jest kim w społeczeństwie? To pokazuje jak prymitywni są rządzący i jak pogardzają ludźmi. O przynależności do grupy czy „klasy" nie decydują tylko zarobki, ale też szereg innych czynników. Tanim kosztem zabijają ambicje Polek i Polaków. Doszli do wniosku, że skoro nie mogą podnieść standardu życia Polaków to samą zmianą nazwy uczynią nas bogatymi. Takie zarządzanie ludźmi przypomina komunistyczny ustrój i jest niebezpiecznym eksperymentem. Ta inżynieria społeczna skończy się jak skończyła się za Gierka.

Nie traktujcie Polaków jak cyferki w Excelu, które można dowolnie przestawiać bo „ciemny lud to kupi" jak powiedział naczelny propagandzista TVP Kurski.

Źródło: Biuro senatorskie Jacka Burego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe