Pani Janina ma już 106 lat

  • 08.07.2021, 11:12
  • Źródło: UM Włodawa
Pani Janina ma już 106 lat UM Włodawa


Najstarsza mieszkanka Włodawy w poniedziałek 5 lipca obchodziła 106 urodziny. W imieniu władz samorządowych i mieszkańców Włodawy życzenia szanownej jubilatce na ręce córki Krystyny (na zdjęciu) złożyli burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński i Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Agata Zakrzewska.

- Z wielką radością świętujemy wraz z Panią 106. rocznicę urodzin. Ten piękny jubileusz jest powodem do dumy dla Pani rodziny oraz całej społeczności mieszkańców Włodawy. Słowa uznania i podziękowania kieruję również do najbliższych Pani Janiny. Dzięki Państwa wsparciu i opiece możemy wspólnie obchodzić tak piękny jubileusz – mówił Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński

Źródło: UM Włodawa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe