Komentarz Tygodnia - Jacek Bury, senator RP, ruch Polska 2050

  • 26.06.2021, 10:27
  • Źródło: Biuro senatorskie Jacka Burego
Komentarz Tygodnia - Jacek Bury, senator RP, ruch Polska 2050 archiwum biuro senatorskie Jacka Burego

Czy dyskryminacja jest dobra? Czy powinno się dzielić ludzi na gorszych i lepszych? Czy takie zachowanie przystoi człowiekowi? Czy powinien takie słowa wypowiadać minister, a w dodatku Minister Edukacji? Na każde z tych pytań odpowiedź brzmi – NIE.

Minister Edukacji Przemysław Czarnek, który powinien być wzorem dla młodzieży, który powinien tak tworzyć system edukacji w Polsce, by młodzież była jak najlepiej wykształcona, wypowiada haniebne słowa w kierunku osób uczestniczących w Paradzie Równości. Zamiast zająć się problemami w systemie edukacji Minister Czarnek zajmuje się segregowaniem ludzi. Może należałoby posegregować swoje obietnice na te spełnione i te, które nie zostały zrealizowane? Może należałoby wprowadzić psychologów do wszystkich szkół i wspomóc młodzież w radzeniu sobie po pandemii? Może w końcu należałoby zreformować system edukacji tak, by młodzi ludzie rzeczywiście byli właściwie przygotowani do wkroczenia w dorosłe życie?

Proponuję Ministrowi by przestał dzielić oraz obrażać ludzi i wreszcie zajął się realizowaniem obowiązków wynikających z objętego stanowiska.

Źródło: Biuro senatorskie Jacka Burego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe