Potańcówka z Czarnymi lwami z przedmieścia

  • 24.06.2021, 15:49
  • Źródło: Teatr im. Juliusza Osterwy
Potańcówka z Czarnymi lwami z przedmieścia

 

Na rozpoczęcie lata Teatr im. J. Osterwy w Lublinie przygotowuje nie lada gratkę dla swoich widzów. 3 lipca po spektaklu „Czego nie widać” odbędzie się potańcówka, którą poprowadzi dobrze znany lubelskiej publiczności zespół Czarne lwy z przedmieścia.

 

3 lipca około godziny 22.00 na teatralnym podwórku stanie scena, na której zagrają Czarne lwy z przedmieścia. Wieczór warto rozpocząć spektaklem „Czego nie widać”. To brawurowo zagrana farsa, komedia nad komediami w reżyserii Marcina Sławińskiego. Po krótkiej przerwie, w trakcie której można skorzystać z oferty gastronomicznej w ogródku teatru, rozpocznie się Potańcówka. Czarne lwy z przedmieścia zagrają klasyki z lat 60. 70. i 80.

W przypadku brzydkiej pogody całe wydarzenie przeniesione zostanie do foyer teatru.

Cena biletu na Potańcówkę wynosi 30 zł. Bilety na spektakl i potańcówkę sprzedawane są osobno.

W związku z obostrzeniami dostępna jest ograniczona liczba miejsc, prosimy o telefoniczną rezerwację pod numerem tel. 81 532 44 36 lub mailowy na adres: [email protected]. Wejściówki można kupić także w kasie teatru.

Źródło: Teatr im. Juliusza Osterwy

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe