VIII Spotkanie Turystyczne w Lublinie

  • 22.11.2016, 14:48 (aktualizacja 22.11.2016, 15:47)
  • Admin Admin
VIII Spotkanie Turystyczne w Lublinie mat. organizatora
Jak atrakcyjnie pokazać nasze miasto turystom? Jakie kluczowe projekty turystyczne zostały zrealizowane w tym roku? Na te i podobne pytania odpowiedzą uczestnicy Spotkania Turystycznego, które w czwartek odbędzie się w Lublinie.

Coroczne Spotkanie Turystyczne jest okazją do podsumowania mijającego sezonu turystycznego. Jego uczestnicy mogą bliżej zapoznać się z działaniami realizowanymi przez Urząd Miasta Lublin przy współpracy z lokalnymi partnerami z branży turystycznej, kulturalnej i rekreacyjnej oraz planami na kolejny rok. W tym roku wydarzenie odbędzie się już po raz ósmy.

 

Podczas Spotkania poruszone zostaną zagadnienia odnoszące się do roli komunikacji marketingowej w turystyce, w tym podnoszenia jakości i atrakcyjności wizualnej informacji o mieście kierowanych do mieszkańców i turystów. Zaprezentowane zostaną kluczowe projekty turystyczne tego roku, proces ich powstawania oraz kluczowe wnioski z realizacji – informuje Łukasz Kuzioła z Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin. – Inspiracją do tworzenia planów i inicjatyw współpracy na przyszły rok będą również wystąpienia ekspertów z Łodzi, Gdańska i Warszawy, którzy podzielą się z uczestnikami Spotkania swoją wiedzą, doświadczeniem oraz spostrzeżeniami w zakresie obecnych trendów w turystyce.

 

VIII Spotkanie Turystyczne rozpocznie się 24 listopada (w czwartek) o godzinie 10.00 w Sali Multimedialnej Centrum Spotkania Kultur (poziom 0). rejestracja uczestników rozpocznie się o 9.30. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe