Długi weekend w teatrze

  • 31.05.2021, 13:51
  • Źródło: Teatr Osterwy
Długi weekend w teatrze Natalia Kabanow


„Nad Niemnem” w reż. J. Piaskowskiego i adaptacji H. Sulimy

 

Od 3 do 6 czerwca w Teatrze im. J. Osterwy w Lublinie będzie można zobaczyć „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej w reżyserii Jędrzeja Piaskowskiego oraz adaptacji i dramaturgii Huberta Sulimy.

 Spektakl miał premierę w czerwcu 2020 roku, ale dotychczas widzowie mogli obejrzeć go zaledwie dosłownie kilka razy, w tym raz podczas festiwalu „Boska Komedia” w październiku ubiegłego roku.

Nad Niemnem” w Teatrze im. J. Osterwy to spektakl gdzie doskonała gra aktorska uzupełniona jest monumentalną scenografią i kostiumami autorstwa Anny Met, choreografią Szymona Dobosika i muzyką Jacka Sotomskiego. Dramaturgią zajął się ceniony i znany lubelskiej publiczności Hubert Sulima, a spektakl wyreżyserował Jędrzej Piaskowski.

 

Daty spektakli:

3 czerwca godz. 19.00

4 czerwca godz. 19.00

5 czerwca godz. 19.00

6 czerwca godz. 18.00

 

Źródło: Teatr Osterwy

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe